Strona ANTICA SIGNORIA ( antica-signoria.pl ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

POZOSTAŁE

PLAISIR jest materiałem dekoracyjnym do wnętrz o delikatnym lecz fakturowanym efekcie jedwabiu. Materiał doskonale dopasowuje się do nowoczesnych wnętrz pozwalając tworzyć różnorodne efekty w zależności od refleksów światła.

Dostępna jest zupełnie nowa paleta kolorów, która zadowoli nawet najbardziej wybrednego stylistę wnętrz.

Kolory: PLAISIR - kolory mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od parametrów monitora. Zdjęcia również nie oddają subtelnej perlistości materiału.

Aplikacja: film instruktażowy nakładania PLAISIR
Dokumentacja techniczna: PLAISIR
TRESOR to nowoczesny system dekoracyjny nadający obrabianym powierzchnią piękny wielobarwny opalizujący efekt. Nadaje pomieszczeniom ekskluzywny wygląd. Produkt posiada wysoka odporność na czysczenie detergentami.

Jesto to produkt, który ze względu na rodzaj finitury posiada różne odcienie:

ACQUAMARINA

GIADA

ONICE

AMBRA

AMETISTA

Każdy z nich daje unikalny efekt mienienia się w tym samym miejscu kilku kolorów w zależności od kąta padania światła. Szeroka paleta kolorów zadowoli nawet najbardziej wybrednego stylistę. Ten, kto szuka ekskluzywnego wykończenia będzie bardziej niż pod wrażeniem tego produktu.

Kolory: TRESOR - przykładowa paleta kolorów w formie elektronicznej może się różnić od rzeczywistej w zależności od ustawień monitora. Zdjęcia nie oddają również mieniącej się w różnych kolorach faktury materiału.

Gruntowanie: ciemne kolory - Fondo Tresor, jasne kolory - Decorgrip.

Ilość warstw: 1.

Zabezpieczenie: produkt nie wymaga zabezpieczenia.

Teoretyczna wydajność: ok. 16m²/l

Film instruktażowy aplikacji.
Dokumentacja techniczna: TRESOR


ul. Bartycka 24 paw. 101c Warszawa              tel./fax: (22) 313 01 61              tel. kom: 697 81 80 68              e-mail: biuro@dekokolor.pl
ul. Bartycka 24 paw. 101c Warszawa     tel./fax: (22) 313 01 61
tel. kom: 697 81 80 68     e-mail: biuro@dekokolor.pl e-mail: biuro@arsbalonica.pl
ul. Bartycka 24 paw. 101c Warszawa
tel./fax: (22) 313 01 61
tel. kom: 697 81 80 68
e-mail: biuro@dekokolor.pl